Tüm Yazılar

09.09 Saat Anlamı Nedir? 09.09 Çift Saatlerin Anlamı Iyi mi Yorumlanır?

09.09 Saat Anlamı Nedir? 09.09 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

09.09 Saat Anlamı Nedir?

09.09 saat anlamı genel olarak sevilmiş olduğu kişiden gelecek üzücü ve kalp kırıcı bir haberi göstermektedir. Bu saat dilimi ile karşı karşıya kalan kişilerin, sevilmiş olduğu insandan fena bir haber ya da kalp kırıcı bir söz alabileceği yönünde yorumlanır. Bu durumlara karşı kişinin hazır olması icap ettiğini özetleyen bir saat dilimidir. Bilhassa bu durum saat dilimini gören şahıs de mühim bir alınganlık yaratabilir. Sadece bu durum geçicidir ve Kişinin kendini motive etmesi gerekir. Eğer problemi çözmeye odaklanılırsa, o zaman karşıdaki şahıs söylediği bu söz ya da tavır üstünden özür dileyecektir. 

09.09 Çift Saatlerin Anlamı Iyi mi Yorumlanır?

09.09 çift saatlerin anlamı karşılıklı olarak kalp kırmak üstüne yorumlanabilir. Sadece bilhassa bu saat dilimine denk gelen kişilerin, sevilmiş olduğu insandan fena bir söz alabileceği yönünde yorumlanır. Bu söz bilhassa kalp kırıcı bir cümle olabilir. Sadece bu durumların birinci üstünden, ne olursa olsun karşıt olarak konuşma yapılması ve sorunların giderilmesi gerektiğine yönelik bir yorum yapılır.

09.09 Saat Dilimi Yorumları

Öteki saat dilimlerine nazaran 09.09 daha fazlaca negatif şekilde ele alınan bir dilimdir. Bu doğrultuda dikkat etmesi ihtiyaç duyulan bir saat dilimi olarak ön plana çıkar. Bu vakit ile karşı karşıya gelen kişiler o gün karşı taraftan gelecek fena bir sözü hazırlıklı olmalıdır. Sadece bu sözün telafisi vardır ve yazışma ile problemler giderilebilir.

07.07 Saat Anlamı Nedir? 07.07 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

07.07 Saat Anlamı Nedir? 07.07 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu