Tüm Yazılar

22.22 Saat Anlamı Nedir? 22.22 Çift Saatlerin Anlamı Iyi mi Yorumlanır?

22.22 Saat Anlamı Nedir? 22.22 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

22.22 Saat Anlamı Nedir? 

22 numaralı ana, anlamını çoğaltmanın gücünden alır. 22 numaralı melek, titreşim enerjisini, titreşimi ortaklaşa iş, itimat, duyarlılık ve hizmetle ilişkili olan 2 sayısının kopyalanması kanalıyla alır. Bu titreşimsel özellikler, 22 numaralı melekte olduğu şeklinde çoğaltıldığında, güçlendirilir ve oldukça daha kuvvetli hale getirilir. Böylece saat 22.22 en yüksek ruhsal kazanıma eriştiğinizin bir işaretidir.

Bu ruhsal güçler, durugörü, kehanet ve kanallık dahil, erişiminizin ötesinde hiçbir şey olmadığı anlamına gelir. Elbet bazı insanoğlu bu güçlerden korkarlar fakat meleklerin size bahşettiği güçleri başkalarının hizmetinde kullandığınız sürece çabalarınızda desteklenirsiniz ve korkmanıza gerek kalmaz. Bilhassa bir kalp ilişkisi söz mevzusu ise o halde bu karşılıklı anlama gelir.

22.22 Çift Saatlerin Anlamı Iyi mi Yorumlanır?

22 Numaralı Melek’i her gördüğünüzde, Mukaddes Ruh, hayatınızı kendiniz ve çevrenizdekilerle sulh ve uyum içinde yaşamı sürdürmenin yollarını bulmanızı istiyor anlama gelir. Sevdiklerinizle rahat bir ilişki kurmakta zorlanıyor musunuz? İyi bir iletişimin pek oldukça problemi çözebileceğini bildiğiniz gibi, sadece bu tarz şeyleri ele almaktan korkuyorsunuz anlama gelir.

İlişkiniz karmaşık olabilir. Sadece sorunlarımızla yüzleşmekten kaçınma eğiliminde olabilirsiniz. Saat 22.22’yi gösterdiğinde Meleklerin sizi yönlendirdiğini ve desteklediğini unutmamalısınız. Kalbiniz ne için atıyorsa, bu sizin yaşam misyonunuz ve amacınızdır. Melekler, evrenin sizin için hizalandığının bir işareti olarak size 22 numaralı saati gösterir. Bundan dolayı yolunuzu kesiştirecek fırsatları yakalamanız gerekiyor. Bu saat sorunlarınızı dile getirmeniz için bir işaret niteliğindedir.

 

21.21 Saat Anlamı Nedir? 21.21 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

21.21 Saat Anlamı Nedir? 21.21 Çift Saatlerin Anlamı Nasıl Yorumlanır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu