Tüm Yazılar

49 Nerenin Telefon Kodu? +49 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişik?

49 Nerenin Telefon Kodu? +49 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

49 Nerenin Telefon Kodu?

Almanya hem gelişmişlik düzeyi hem de oldukca sayıda gurbetçi oldukca olması sebebiyle Türkiye üstünden fazla şekilde aranır. Bu doğrultuda internasyonal çapta durağan(durgun) hatlara ulaşım gerçekleştirmek için 49 numarası giriş yapılmaktadır. Bu numara durağan(durgun) alan kodu olduğundan öteki Almanya numarası yazıldıktan sonrasında direkt Almanya ülke sınırlarına bağlantı kurulur. Hem durağan(durgun) hatlar üstünden hem de akıllı telefonlar şeklinde değişik noktalardan bu numara kullanılabilir. Böylece Almanya üstünden ilgili amaç doğrultusunda birçok değişik işlem güvenli bir halde gerçekleştirilebilir.

+49 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişik?

+49 alan kodu Almanya şehrine ilişkin telefon kodudur. Almanya’nın değişik bölgelerinde değişik amatör altında ulaşım sağlamak için bu alan kodu ülkeye ilişkin şekilde değerlendirilir. 

 – Almanya’da yaşayan gurbetçilere ulaşmak.

 – Geçişlik ve vize şeklinde değişik işlemleri gerçekleştirmek.

 – Almanya’da bulunan herhangi bir kurum yada müessese mevzusunda data almak.

 – Gezi ya da iş ile beraber eğitim amacı altında farkı durağan(durgun) numaralara ulaşım gerçekleştirmek.

 

 Bu şekilde daha birçok değişik amaca erişmek için Almanya’ya ulaşmak amaçlı 49 alan kodu değerlendirilir. Bu alan kodu ile birlikte Almanya sınırları içindeki tüm değişik şehirlere erişim gerçekleştirmek mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu