Tüm Yazılar

971 Nerenin Telefon Kodu? +971 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişkin?

971 Nerenin Telefon Kodu? +971 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

Böylece Arapça ve Türkçe ile beraber İngilizce benzer biçimde değişik diller üstünden durağan(durgun) numaralar eşliğinde bağlantı kurulabilir. Bununla birlikte bireysel ya da birçok amaç doğrultusunda 971 alan kodu kullanarak Birleşik Arap Emirlikleri’ne ulaşım sağlanabilir.

 971 Nerenin Telefon Kodu?

 971 telefon kodu Birleşik Arap Emirlikleri’nindir. Ortadoğu’nun en mühim ve kuvvetli ülkeleri içinde yer edinen Birleşik Arap Emirlikleri, hem de Türkiye ile kuvvetli Bağlar kurmuştur. Ticari açıdan başta olmak suretiyle pek oldukca amaç doğrultusunda karşılıklı olarak sürekli kontakt gerçekleşir. Bu iletişimin sıhhatli bir halde devam edebilmesi için 971 telefon kodunu kullanarak durağan(durgun) hatlara kontakt sağlamak mümkün. Genel anlamda +971 şeklinde görülen bu durağan(durgun) numara doğrultusunda, öteki numaraları eklemek suretiyle ilgili alına erişim sağlanır. Böylece eğitim ve gezim ile beraber tecim ya da kamu kurumları noktasında her amaç için bağlantı oluşturmak mümkündür.

 +971 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişkin?

 Karşılıklı olarak bilecek Arap Emirlikleri ve Türkiye sürekli olarak kuvvetli kontakt halindedir. Bu kontakt başta ticari olmak suretiyle birçok değişik alanda ön plana çıkar. O yüzden Birleşik Arap Emirlikleri’ne ilişkin olan 971 alan kodu doğrultusunda durağan(durgun) hatlara bu şekilde erişim gerçekleşir. Hem ülkeler arası ulaşım hem de bireysel olarak değişik amaçlara altında 971 alan kodu kullanılır. Bununla birlikte telefonlarda görülen 971 numarasının, Birleşik Arap Emirlikleri’nden gelmiş olduğu anlaşılabilir. İki ülke arasındaki öne çıkan bağ sebebiyle bu alan kodu doğrultusunda oldukca fazla kontakt sağlanır.

852 Nerenin Telefon Kodu?  852 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

852 Nerenin Telefon Kodu? 852 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu