Tüm Yazılar

995 Nerenin Telefon Kodu? +995 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişik?

995 Nerenin Telefon Kodu? +995 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

 995 alan kodu hem de telefon kodu olarak da ifade edilebilir. 995 alan kodu Gürcistan’a ilişik olan bir telefon kodu olarak ifade edilebilir. Gürcistan’a arama gerçekleştirmek için öncesinde numara yazılmadan +995 alan kodunun yazılması ve arkasından da telefon numarasının yazılması gerekmektedir.

 995 Nerenin Telefon Kodu?

 Telefon numaralarının başlangıcında yer almış olduğu malum alan kodu ile aramaların hangi ülkeden geldiğinin anlaşılması mümkün olmaktadır. Her ülkenin kendisine ilişik bir alan kodunun olduğu söylenebilir. Telefon numarasının başlangıcında yer edinen telefon kodu ile aramanın nereden yapıldığının anlaşılması da mümkün olmaktadır. 995 alan kodu ise Gürcistan’a ilişik olduğu malum bir alan kodu olarak ifade edilebilir.

 +995 Gürcistan’dan öteki ülkelere meydana getirilen aramalarda telefon numarasının başlangıcında yer edinen telefon kodu olduğu söylenebilir. 995 telefon kodunun Gürcistan’da kullanıldığı malum bir alan kodu bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

 +995 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ilişik?

 +995 alan kodu Gürcistan’a ilişik olan bir alan kodu olarak ifade edilebilir. Gürcistan’dan meydana getirilen aramalarda telefon numaralarının başlangıcında alan kodu olarak 995 yer almıştır. Gürcistan’ın alan kodunun +995 olarak bilindiğini söylemek mümkün olmaktadır. Her ülkenin kendisine ilişik olan değişik bir alan kodu bulunmaktadır.

 Meydana getirilen aramalarda numaranın başlangıcında bulunan alan kodunun denetim edilmesiyle aramanın hangi ülkeden geldiğinin anlaşılması mümkün olmaktadır. Gürcistan ile iletişime geçmek ve arama gerçekleştirmek için telefon numarasından ilkin alan kodunun yazılması gerektiği ifade edilebilir.

971 Nerenin Telefon Kodu?  971 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

971 Nerenin Telefon Kodu? 971 Alan Kodu Hangi Ülkeye Ait?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu