Tüm Yazılar

Bahçeler QUA Granite’in Vitoria Anthracite ürünü ile yenileniyor

Bahçeler QUA Granite’in Vitoria Anthracite ürünü ile yenileniyor

Dış alanlara hususi olarak üretilen Qua Granite’in Vitoria Anthracite ürünü, hususi kalınlığı yardımıyla uygulama esnasında kırılma ve çatlamalara karşı dayanıklılık gösteriyor. Dayanıklılığı yardımıyla vakit içinde değişime uğramıyor. Don ve yüksek ısıya dayanımının yanı sıra tuz, küf, yosun ve böcek ilaçlarına karşı direnç gösteriyor. Yüzde 0,1’in altında su emme düzeyi, kolay temizlene bilirliği ve kayma önleyici özelliği ile dış mekanların olmazsa olmaz ürünü oluyor.

45×90 ve 60×90 boyut alternatifleriyle teras, balkon, çatı güneşlenme alanları, veranda, sahil, plaj, yüzme havuzu, otomobil yolları, metro, havalimanı, istasyon, park, yeraltı geçidi ve villa bahçesi şeklinde yoğun trafiğe haiz olan alanlarda güvenle kullanılabiliyor.

Uzman döşeme ustası gerektirmeden ergonomik bir halde uygulaması yapılabilen Vitoria Anthracite ürünü, uygulanmış olduğu alandan kolaylıkla sökülebiliyor ve başka bir alana yine döşenebiliyor.

Qua Granite’in Vitoria Anthracite ürünü, adım atma yolları, çakıl ve kum alt katmanlar oluşturmak için çimen üstüne kuru döşeme şeklinde uygulanabilir. Kuru döşeme sistemi yardımıyla ve geleneksel betonarme zemin hazırlanması gerekmediğinden, üzerlerinde yürünmeye ve kullanılmaya derhal başlanabilir.

Ekolojik olarak Sürdürülebilir ve Çevre Dostu olan tüm QUA Granite ürünleri için TIKLAYINIZ

İlandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu