Tüm Yazılar

Bodrum’un gözde projesi Velux Yalıkavak görkemli bir gecede görücüye çıktı

Bodrum’un gözde projesi Velux Yalıkavak muhteşem bir gecede görücüye çıktı

Velux Yalıkavak’ın Proje alanındaki havuz başlangıcında gerçekleşen tanıtım kokteylinde proje ortaklarından Ata Yıldız Grup Kurucu Ortağı Selahattin Yıldız, Fırat Life Style Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Fırat, Ata Yıldız Grup Kurucu Ortağı Bahattin Atalay ve Fırat Life Style COO’su Ahmet Fırat misafirlere ev sahipliği yapmış oldu. Toplum hayatından ise Emel Ayaydın, Banu Akçal, Zeynep Germen, Aysel Akçay, Meral Yazıcı, Şule Argüder, Zafer Kozanoğlu, Nergis Pekuysal ve Enis Pekuysal geceye katılım elde eden konuklar arasındaydı. Projenin tamamı deniz manzarasına haiz olan konutlardan oluşurken, M blokta yer edinen malikane de lansman kapsamında örnek daire olarak ziyarete açıldı. Oldukça konforlu olduğu görülen 583 metrekarelik malikane misafirlerden tam not aldı. Bodrum’un gözde projesi Velux Yalıkavak görkemli bir gecede görücüye çıktı.

Bodrum’un yeni yaşam alanı olacak

Fırat Life Style ve Ata Yıldız Grup ortak girişimi olan SF Yıldız İnşaat’ın Muğla Bodrum’da inşa etmiş olduğu Velux Yalıkavak; 2+1, 3+1, 5+1 ve 6+1 tipte, tümü deniz manzaralı olan 18 tane rezidans ve 65 tane hususi villadan oluşuyor. Projede yer edinen konutlar 104 ile 140 metrekare içinde değişirken, müstakil villaların büyüklüğü ise 583 metrekareye kadar çıkıyor. 64 bin metrekarelik proje alanına haiz ve toplam 83 tane konutun yer alacağı Velux Yalıkavak, Bodrum’un yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

“Benzersizi Keşfet” mottosuyla yola çıktık

Velux Yalıkavak’la ilgili değerlendirmelerde bulunan Fırat Life Style COO’su Ahmet Fırat “Ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını kullanıcılarımıza açmak suretiyle inşa edilen projemiz, Bodrum Gümüşlük ile Yalıkavak arasındaki Koyunbaba mevkiinde ve Yalıkavak Marina’ya 5-7 dakika uzaklıkta bulunuyor. Biz, bu proje başlarken ‘Benzersizi Keşfet’ mottosuyla yola çıktık. İnşaat sektöründeki kuvvetli deneyimlerimizle imza attığımız her projede kendi çıtamızı daha oldukça yükseltmeyi hedefliyoruz. Tabiatın içinde ve doğayla bütünleşik olarak hayata geçirdiğimiz projemiz Velux Yalıkavak’ı yöreye özgü dokunuşlarla ve bölge mimarisini esas alarak inşa ediyoruz. Ek olarak bizi bu projede en oldukça heyecanlandıran noktalardan biri ise her konutta kullanıcılarımızın görkemli bir manzaraya uyanacak olması… Yemyeşil bahçesinde keyifle zaman geçirilebilecek, her konutun kendine ilişkin havuzunun bulunmuş olduğu, engin deniziyle, güneşin ve tabiatın tüm ihtişamının seyre dalınacağı bir yaşam alanını da kullanıcılarımıza sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Ahmet Fırat; “Her bir detayın incelikle düşünüldüğü ve büyük bir özenle hayata geçirdiğimiz projemizde her şey lüks yaşam standartları düşünülerek hazırlanıyor. Kullanıcılarımıza 2023 senesinde teslim edilecek projede, ön talep toplama süreci ise devam ediyor. Projemizin toplumsal donatıları da oldukça dikkat çekiyor. Açık ve kapalı havuz, mülk özelinde sahil ve iskele, spor salonu, spa merkezi, restoran ve sahil kafeleriyle market ve ev servis hizmetleri projemizde içeriyor. Her bir bağımsız bölüm için tahsisli otoparklar, teraslar ve gene her bir villanın içinde özgürce yaşanmış olan otonom odalar şeklinde özellikleri de barındırıyor.

Rengarenk bitkiler ve tropik ağaçlarla çevrili bir peyzaj alanına haiz Velux Yalıkavak, kullanıcıları için tabiatla iç içe, kuş cıvıltılarını dinleyerek tabiat yürüyüşleri gerçekleştirilecek şekilde dizayn ediliyor. En ince detaylara kadar düşünülerek büyük bir titizlikle oluşturulan projede, sıhhatli bir yaşam için bisiklet yolu ve koşu yolu da içeriyor. Doğaya oldukça özenle yaklaşan Velux Yalıkavak, hem de sıfır atık projesini de benimseyerek çevre dostu bir yaklaşım sergiliyor.”

*İlandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu