Burun Dolgusu Ameliyatı 2022

Burun Dolgusu Ameliyatı 2022

Burun Dolgusu, güzelliğin bakanın gözünde olduğu söylenir. Bu nedenle, bir kişinin estetik olarak çekici bulduğunu bir başkasının bulmayabileceği mantıklıdır. Ancak burun şeklinden veya büyüklüğünden memnun olmayanlar için çözüm ameliyat olabilir. Daha çok rinoplasti olarak bilinen burun dolgusu ameliyatı, görünüşünü iyileştirmek isteyen kişiler için popüler bir seçenektir. Aslında, burun dolgusu ameliyatının önümüzdeki birkaç yıl içinde popülaritesinin artması bekleniyor.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun Estetiği Ameliyatı, burnun görünümünü iyileştirmek için kullanılan kozmetik bir işlemdir. Ameliyat, çökük alanları doldurmak, kırışıklıkları düzeltmek ve burnun genel şeklini ve boyutunu iyileştirmek için burun içine bir dolgu maddesinin enjeksiyonunu içerir. Burun dolgusu ameliyatı, dakikalar içinde yapılabilen nispeten hızlı ve kolay bir işlemdir. Burun estetiği ile alakalı sonuçlar genellikle hemen alınır ve birkaç ay veya yıl sürebilir.

Burun dolgusu ameliyatı için kullanılabilecek çok sayıda farklı dolgu malzemesi vardır. En yaygın dolgu türü, vücutta bulunan doğal bir madde olan hyaluronik asit olarak adlandırılır. Diğer dolgu türleri arasında kolajen ve yağ dokusu bulunur.

Burun dolgusu ameliyatı fiyatları kullanılan dolgu malzemesinin cinsine ve ameliyatın yapılacağı yere göre değişmektedir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.