CryptoQuant CEO’su, Bitcoin’de (BTC) Dip Seviyeyi Açıkladı!

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan CryptoQuant‘ın CEO’su Ki Young Ju, resmi Twitter hesabı üzerinden bugün itibariyle yeni bir analiz paylaştı. Bitcoin grafiklerine değinen Ju, kritik seviyelerde olduğumuzu bildiriyor.

Bitcoin‘in zincir üstü verileri de dahil olmak üzere birçok gösterge ile incelemelerde bulunan başarılı CEO, 300 bin takipçisine lider kripto para biriminin artık dip seviyelerde olduğunu müjdeliyor.

17.500 – 22.500 dolar aralığında lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in akümüle olmasını bekleyen CryptoQuant kurucusu, ilerleyen süreçte ise yukarı yönlü hamleler beklemekte.

Bu noktada Bitcoin ve altcoinler için short pozisyon açmanın mantıklı olmadığını söyleyen Ju, sadece bu ürünlerin sıfırlanacağını düşünen yatırımcıların bu hamleleri yapması gerektiğini aktarmakta.

Resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı Bitcoin analizin kritik noktalara değinen CryptoQuant CEO’su, şu sözleri aktardı:

“çoğu bitcoin döngüsel göstergenin artık dip seviyelere ulaştığını görüyoruz.”

“Bu aralıkta yatay gidişin ne kadar süreceğinden emin değilim. Burada büyük bir düşüş yönlü pozisyon açmak, btc‘nin sıfıra gideceğini düşünmüyorsanız iyi bir fikir değil.”

Bitcoin‘de 17.500 – 22.500 dolar aralığının 2022 ayı sezonu için dip nokta olduğuna inanan Ki Young Ju, her ne kadar akümülasyon sürecinin vaktini bilmese de, yükselişlerin başlayacağını ima etmekte.

Son saatlerde ise yine satıcı baskısı ile karşı karşıya kalan Bitcoin, 20 bin dolar destek seviyesini korumayı başarabilecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.