Tüm Yazılar

İş insanı Aslı Tarcan New York Times Square’de bayrağımızı dalgalandırdı

İş insanı Aslı Tarcan New York Times Square’de bayrağımızı dalgalandırdı

Internasyonal Sıhhat Turizmcileri İşverenler Sendikası (USTİS) Başkanı Aslı Tarcan, New York Times Square’de 22-30 Ağustos tarihleri içinde kendi markası Clinic ile beraber Türk bayrağımızı dalgalandırdı.

Sıhhat sektörünün yeni teknolojilerinden yararlanarak insanların yaşam standartlarını artıran, Aslı Tarcan, başarısını ve kendi markasını öteki ülkelere tanıtmış durumda.

Türk sıhhat turizminin bilinirliliği artıyor!

Türk sıhhat turizminin bilinirliğinin artmasında büyük başarılara imza atan Tarcan, bu alanda kendisine yeni hedefler koyarak, ülkenin potansiyelinin fark edilmesi adına emek harcamalar gerçekleştiriyor.

Tarcan geçtiğimiz aylarda da Cannes Film Festivali’ne hususi olarak çağrı edilmiş ve kırmızı halıda boy göstermişti. İş insanı Tarcan, kendi markasının enerjisini ve Türklerin global alanda neler başarabileceğini kanıtlıyor.

Aslı Tarcan, başta Türk hanım girişimciler olmak suretiyle başarıya ulaşmış işlere imza atmak isteyenlere örnek olmayı sürdürüyor. Türk iş insanlarının öncülerinden olmak için sıhhatli, güzel yarınlar idealiyle çalışmalarını hayata geçirmeye devam ediyor.

ilandır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu