Tüm Yazılar

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi son zamanı 2022! İstanbulkart kişiselleştirme iyi mi, nereden yapılır?

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi son tarihi 2022! İstanbulkart kişiselleştirme nasıl, nereden yapılır?

İstanbulkart kişiselleştirme detayı binlerce kullanıcı tarafınca araştırma mevzusu oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbulkartların kullanıcılar için hususi hale getirilebileceğini deklare etti. İstanbulkart kişiselleştirme işlemi yapılarak ulusal ve dini bayramlarda parasız kullanım hakkı olacak ve kartın kaybolması halinde bakiye koruma altına alına alınacak.

İSTANBULKART KİŞİSELLEŞTİRME NASIL, NEREDEN YAPILIR?

İstanbulkart kişiselleştirme, mobil uygulaması üstünden yapılabilecek. Kişiselleştirmede son tarih ise 31 Aralık 2022 olacak. Kişiselleştirme yapmak içim uygulamaya giriş yapın ve  ana sayfadan “Kart ekle” alanındaki yönlendirmeleri takip edilerek tanımlama işlemini tamamlayın. Öteki bir yol ise www.bireysel.istanbulkart.istanbul yada www.kisisellestirme.istanbulkart.istanbul adreslerinden lüzumlu bilgiler doldurularak kartlar kişiselleştirilebilir.

İstanbul toplu ulaşım ücret tarifesi 2022! Öğrenci, tam aylık akbil ücreti ne kadar? İETT, metro, metrobüs kaç TL basıyor?

İstanbul toplu ulaşım ücret tarifesi 2022! Öğrenci, tam aylık akbil ücreti ne kadar? İETT, metro, metrobüs kaç TL basıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu