Tüm Yazılar

Kahve Falında Zürafa Ne Anlama Gelir? Falda Zürafa Şekli Görmek Ne Demek? Falda Zürafa Görmenin Anlamı Nedir?

Kahve Falında Zürafa Ne Anlama Gelir? Falda Zürafa Şekli Görmek Ne Demek? Falda Zürafa Görmenin Anlamı Nedir?

Kahve Falında Zürafa Ne Anlama Gelir?

 Kahve falında zürafa fal sahibinin duygusal bir döneme girmek suretiyle bulunduğunu anlatır. Bilhassa aşk hayatında heyecanlı zamanlar geçireceğine işaret eder. Yakın bir zamanda karşına çıkacak olan kısmet ile güzel bir ilişkiye başlamış olacağı üstüne işaret etmektedir. Evli kişilerin ise eşiyle duygusal bir zaman geçireceği, hususi bir organizasyonda birlikte süre getireceklerine delalet eder. Böylece aralarındaki ilişki ve bağ fazlaca daha kuvvetli hale gelecektir. Duyguların yoğunlaşması, daha büyük bir aşk yaşanması ve evlilik ile büyük bir aile oluşturmak benzer biçimde anlamlar üstüne yorumlanır.

 Falda Zürafa Şekli Görmek Ne Demek?

 Falda zürafa şekli görmek inatçılık üstünden ele alınır ve yorumlanır. Özellik kez sahibinin inatçılığı zürafanın boyunun uzunluğuna ithafen dile getirilir. Oldukça dik kafalı bir kişiliğe haiz oldu sadece bu durumun bazı dönemler kendisine zarar verdiği yada verebileceği üstüne işaret eder. Karakter olarak bu inatçılığı iş hayatında mühim başarılar getirecektir. Fakat toplumsal yaşantısında ve hususi hayatında bazı problemler ile karşı karşıya bırakabilir. O yüzden çevresinde sevilmiş olduğu insanoğlu ile fazlaca fazla inatlaşmaması ve kafasının dikine gitmemesi icap ettiğini özetleyen uyarıcı bir faldır.

 Falda Zürafa Görmenin Anlamı Nedir?

 Falda zürafa görmenin anlamı bununla birlikte fal sahibinin rakipleri ve düşmanlarına karşı üstünlük kuracağı üstüne yorumlanır. Başta iş yaşamı olmak suretiyle toplumsal yaşamında da çevresindeki düşman ve rakiplerine karşı daima bir adım önde olacağı yönünde yorumlanır. Devamlı bu insanların yapacaklarına karşı data alacağı ve böylece kendi savunmasını kuracağı yönünde yorumlanır. Böylece yapacağı hazırlık ile birlikte her mevzuda galip geleceğine yönelik işaret eder. Fakat gene de daima dikkatli olması icap ettiğini gösteren bir etkin olarak da öne çıkar.

 Falda Zürafa Kafası Görmek

 Falda zürafa kafası görmek fal sahibinin başarı elde edebilmesi için savaşım etmesi icap ettiğini anlatır. Bununla beraber bu durum zürafanın boyunun uzun olması ile birlikte, uzun bir dönem mücadelesini bırakmaması gerektiğine yönelik delalet eder. Eğer bunu gerçekleştirir ise mühim bir başarı elde edeceğine yönelik rivayet edilmektedir. Maddi ve tinsel yönden elde edeceği başarılar ile birlikte, yaşamını fazlaca daha rahat ve mutlu geçireceğine yönelik işaret etmektedir. Bununla beraber aşk hayatında yoğun ve duygusal bir dönem yaşanabileceği üstüne yorumlanır. Bu durumun dikkatini dağıtmaması gerektiği ve doğru kararlar vermek mevzusunda dikkat etmesi icap ettiğini gösterir.

 Kahve Tabağında Zürafa Görmek

 Kahve tabağında zürafa görmek fal sahibini inatçı yönünü bırakması icap ettiğini gösterir. Eğer buna devam ederse sıkıntılı bir sürecin fal sahibini beklediğine yönelik işaret eder. Bilhassa iş yaşamı ile birlikte toplumsal yaşamı ve aile hayatında inatçılığı sebebiyle zarar görebileceğine rivayet edilir. Başka fal uzmanları ise kahve tabağında fal görmeyi pozitif şekilde yorumlar. Gelecek olan müjdeli bir haber ile birlikte hem maddi hem de tinsel açıdan tekrardan arzu etmiş olduğu noktaya geleceğine delalet eder. Doğal bunun için de gene sabırlı olması, inatçı olmaması ve elde edeceği kazancı doğru şekilde kullanımı gerektiğine yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu