Milyarder Seth Klarman’dan, Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Çarpıcı Yorum!

Amerikalı milyarder yatırımcı ve devasa fon yöneticisi Seth Klarman, kripto piyasasında volatilitenin artışa geçtiği bu dönemde, kripto para birimlerinin kullanıcılara ve insanlığa olan faydasını sorguladı.

Business Insider’ın bugün paylaştığı haberine göre Klarman, kripto sektöründe işlem yapan kullanıcıların birden fazla varlığa yatırım yapma kavramını sorgularken, muhtemelen bu satın aldığı altcoinlerin sıfırlanacağını düşünüyor.

Milyardere göre, birçok ekonomist ve analist kripto sektörünün her geçen gün daha fazla kullanıcıya hitap ettiğini düşünüyor olsa da, ilerleyen süreçte bazı kripto para birimleri dışındaki bütün ürünler değersiz bir konuma gelecek.

Amerikalı milyarder yatırımcı ve devasa fon yöneticisi Seth Klarman, Business Insider ile gerçekleştirdiği röportajda şu sözleri aktardı:

Kripto piyassındaki büyümeyi göremiyorum. Bana analistler ve uzmanlar yatırımcıları kandırıyor gibi bir his veriyor.”

Kripto piyasasında yaşanan büyümeyi göremediğini söyleyen devasa yatırımcı, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:

“İnsanlar neden kripto para birimlerine ihtiyaç duyar? anlamıyorum. Kimsenin onlara sahip olması gerektiğini düşünmüyorum. Bana öyle geliyor ki ilerleyen yıllarda bu yatırımcılar çok fazla gözyaşı dökebilir.”

İnsanların kripto para birimlerine ihtiyacı olmadığını iddia eden Klarman, ilerleyen süreçte ise bu yatırım yapan kullanıcıların çok daha fazla gözyaşı dökebileceğini aktarmakta.

Her ne kadar ABD’li milyarder kripto piyasasındaki büyümeyi göz ardı ediyor olsa da, Bitcoin ve kripto para birimleri her geçen gün daha fazla benimsendiği araştırmalar sonucu kanıtlanmakta.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.