Tüm Yazılar

PTT emek harcama saatleri 2022! PTT hafta içi kaçta açılıyor, ne kadara kadar açık? PTT bugün kaçta kapanıyor?

PTT çalışma saatleri 2022! PTT hafta içi kaçta açılıyor, kaça kadar açık? PTT bugün kaçta kapanıyor?

Türkiye’nin posta örgütü, Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) ülkenin 81 ilinde yer edinen yüzlerce şubesiyle, belirlenen saatlerde hizmet veriyor. Postacılık hizmetlerinin yanı sıra kargo alanında da etkinlik gösteren PTT’nin mesai saatleri merak ediliyor.

AREFE GÜNÜ PTT VE KARGOLAR AÇIK MI-KAPALI MI?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna şu demek oluyor ki 9 günlük dinlence dahilinde kapalı olacak. Sadece öteki kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı süresince dinlence olması söz mevzusu olabilir. Bu durum kargo firmasına bakılırsa değişim izah edebilir.  Bu yıl da Kurban Bayramı arefesinde PTT yarım gün açık olacak. Bugün öğleden sonrasında PTT’den işlem yapılmayacak. Öteki kargo firmalarında da yarım gün emek harcama sisteminin uygulanması planlanıyor. 

PTT KAÇTA AÇILIYOR, KAÇA KADAR AÇIK 2022?

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri içinde hizmet veriyor. 12.30’da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının peşinden saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır.

PTT, PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

Hafta içi: 08:30- 17:30

Öğle arası: 12:30- 13:30

PTT CUMARTESİ- PAZAR AÇIK MI?

Merkez PTT şubeleri haricinde Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü bir tek belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT şubeleri Pazar günleri kapalıdır. 

Sağlık ocağı çalışma saatleri 2022: Aile hekimliği saat kaçta açılıyor, kaça kadar açık? Sağlık ocakları hafta sonu açık mı?

Sağlık ocağı çalışma saatleri 2022: Aile hekimliği saat kaçta açılıyor, kaça kadar açık? Sağlık ocakları hafta sonu açık mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu