Tüm Yazılar

QUA Granite, Contemporary İstanbul’un partneri oldu

QUA Granite, Contemporary İstanbul’un partneri oldu

Üstün desen ve renk teknolojisiyle tabiatın tüm canlılığını mekanlara taşıyarak yaşam alanlarına konfor ve güzel duyu katan QUA Granite; partneri olduğu, İstanbul’un uygar sanat fuarı Contemporary İstanbul, 17. edisyonunda sanatseverler ile buluşacak.

QUA Granite; yenilikçi bakış açısıyla prestijli, mimariye özgü fikirler sunan, çevre mevzusunda devamlı hassasiyetini ortaya koyan, sektöründe öncü bir marka olarak, haiz olduğu değerleri sanatçı Günnur Özsoy’un “Su Taşı” isminde eseri ile yansıtacak.  

Sanat pratiğinin temelini organik formlu, üç boyutlu soyut çalışmalarıyla oluşturan heykel sanatçısı Günnur Özsoy’un; Qua Granite için hususi olarak tasarladığı yaratı, tabiatın bir parçasını yansıtıyor. Parlayan sedef rengi ve akışkan formu ile izleyenlere bir su damlasını yada doğada bulunan taşları hatırlatıyor.

ÖĞRENCİLERE ÖZEL ÇAĞDAŞ SANAT TURU

QUA Granite Contemporary İstanbul’un 17. edisyonunda İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) mimarlık öğrencilerine hususi sanat turu gerçekleştirecek. Tersane İstanbul’un zamanı mimarisi ve uygar sanat ile buluşacak öğrenciler katılımcı galeriler ve sanatçılarla tanışma imkânı bulacak.

QUA Granite’in partneri olduğu Contemporary İstanbul, 17 – 22 Eylül 2022 tarihleri içinde dünyanın dört bir yanından 65 uygar sanat galerisi ve 558 sanatçıya ilişkin 1476 eserle sanatseverlerle buluşacak.

İlandır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu