Tüm Yazılar

Rüyada zelzele bulunduğunu görmek ne anlama gelir? Rüya tabirlerine gore zelzele, sallanmak neye yorumlanır?

Rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüya tabirlerine göre deprem, sallanmak neye yorumlanır?

Yaşamın içinde meydana gelen depremlerden etkilenildiğinde rüyada da görülmektedir. Rüyada zelzele çoğu zaman, depremi sezmek, depremde sallanmak, binaların yıkıldığını görmek benzer biçimde birçok kesit ile karşılaşmış olabilirsiniz. Meydana gelen depremlerin rüyaları da etkilemesi sebebiyle zelzele terimi, rüya tabirleri açısından sık sık araştırılmaktadır.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK NE ANLAMA GELİR? 

Rüyada zelzele bulunduğunu görmek iyiye de kötüye de delalet olabilir. İçinde bulunulan duruma gore değişkenlik gösteren rüyada zelzele görmek tabiri, binaların yıkıldığını görmek ya da kişinin kaçışmalara denk gelmesine gore değişkenlik arz edebilir. Rüyada depremi yaşamak, kişinin iş hayatında yada toplumsal hayatında oldukça iyi atılımlar yapacağını da ifade etmektedir.

Rüyada zelzele bulunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişimler olacağına ve kişinin yaşamının bambaşka bölgelere doğru gideceğine yorumlanır. Rüyada zelzele gören şahıs sürpriz gelişmelere, yeni ve değişik kararlara hazırlıklı olmalıdır. Rüyada zelzele bulunduğunu ve binaların yıkıldığını görmek, devlet büyüğünden gelecek bir felakete delalet eder.

Rüyada bir yerde bir zelzele bulunduğunu, bu yüzden insanların kaçıştıklarını ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yerin halkına güçlük verecek büyük bir felaketin geleceğine delalet eder.

Rüyada zelzele bulunduğunu sezmek rüyayı gören kişinin yaşamı ile ilgili planlarının ve projelerinin haricinde kalan ve tamamen organik olarak meydana gelecek bazı olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşam içinde oldukça iyi ve oldukça büyük bir değişim yapmak için girişimlerde bulunacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve oldukça hayırlı bir halde ve güvenilir adımlarla amacına ulaşacağına yorumlanır.

RÜYADA DEPREM GÖRMEK NEYE YORUMLANIR?

Rüyada zelzele bulunduğunun görülmesi, âlimler içinde çıkacak olan görüş ayrılığına, çıkacak olan fitneye ve bazı olayların yaşanacağına yorumlanabilir. Kimi rüya tabircileri depremi hayırlı bir rüyaya olarak yorumlarlar. Rüyada zelzele olmasını beklemek yada zelzele meydana gelmesi o bölgedeki iş hayatına ve geçimde meydana gelecek olan canlılığa işaret eder. Ek olarak rüya sahibinin yaşamını iyi bir halde devam ettireceğine ve iyi atılımlar gerçekleştireceğine, rüya sahibinin para kazanacağına yorumlamışlardır.

RÜYADA EVİN SALLADIĞINI GÖRMEK

İbn-i Sîrîn Hazretlerinin tabirine gore rüyada zelzele bulunduğunu ve evin sallandığını görmek; depremin şiddetine bağlı olarak bölge halkına söz sahibi birisi tarafınca sorun ve bela geleceğine işarettir. Kimi zamanda zelzele, üzüntü, zarar ve işlerin iflasına delalettir. Rüyada zelzele bulunduğunu görmek korku ve şiddete de işarettir.

Rüyada bir mahalde zelzele bulunduğunun görülmesi ve orada bir ekip insanların yere batması ve bu insanlardan bir kısmının da kurtulduğunun görülmesi, devlet başkanının o bölgeye geleceğine ve oradaki halka zulüm ile işlem edeceğine yorumlanır. Kimi zaman de bu rüya, oldukça şiddetli bir hastalığa dalalet eder.

RÜYADA YIKILAN BİNANIN ALTINDA KALMAK

Rüya sahibi yıkılan binanın altında kalıp sonrasında kurtulduğunu görürse, karşılaşacağı olayların etkisinden kurtularak tekrardan ayağa kalkacağı anlamına gelir. Bununla beraber rüya sahibinin borçlarını ödeyerek işinin başına geçeceğine işaret eder. Bu rüya bununla beraber rüya sahibinin münzevi yaşamı sürdüreceğine, ruhsal olarak içine kapanık olan kişilerle görüşmek istemeyeceği bir hale geleceğine yorumlanır.

RÜYADA BİNANIN YIKILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada binanın yıkıldığını görmenin ruhsal tabiri, rüya sahibinin gerçek yaşamında başına kaza gelmesinden, zelzele ve yaşamsal çekince arz eden kazalardan korkan kişilerin tedirgin halini simgelemektedir.

Google Android Deprem Uyarı Sistemi nedir, nasıl yapılır, nasıl kullanılır?

Google Android Deprem Uyarı Sistemi nedir, nasıl yapılır, nasıl kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu