Tüm Yazılar

T İle Süregelen Nebat İsimleri… T Harfi İle Süregelen Bitkiler

T İle Başlayan Bitki İsimleri... T Harfi İle Başlayan Bitkiler

T İle Süregelen Nebat İsimleri

İsim kent oyunu oynayan kişiler T ile başlamış olan bitkiler mevzusunda zorlandıkları için bu tarz şeyleri web üstünden araştırmaktadır. Oldukça keyifli bir oyun olmasından dolayı isim kent oyunu oldukça fazla oynanır ve T harfi ile olan isim, kent, hayvan, nebat, eşya adları de zor bir halde bulunur. Bundan dolayı T ile başlamış olan nebat isimlerini öğrenmek ve oyunu daha kolay bir halde bitirerek fazla puan toplamak mümkündür. T ile başlamış olan nebat adları şu şekildedir:

Tilki kuyruğu

Tütün çiçeği

Tespih çiçeği

Telgraf çiçeği

Tavşan kulağı

Taflan

Tere

Turp

Tarçın kabuğu

Tarhun

Turunç yaprağı

T Harfi İle Süregelen Bitkiler

T harfi ile başlamış olan bitkilerin neler oldukları birçok şahıs tarafınca merak edilir ve bundan dolayı da internetten araştırılır. Bundan dolayı T harfi ile başlamış olan bitkilerin neler olduğu mühim mevzular arasındadır. T ile başlamış olan bitkileri öğrenmek ve isim kent oyununda T harfi denk vardığında oyunu keyifli bir halde tamamlamak mümkündür. T harfi ile başlamış olan bitkileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

Tarhun

Turunç yaprağı

Tere

Turp

Tarçın yaprağı

Tespit çiçeği

Tilki kuyruğu

Tütün çiçeği

Tavşan kulağı

Taflan

T harfi ile başlamış olan bitkiler birçok kişinin aklına derhal gelmediğinden bu tarz şeyleri öğrenmekte ve data sahibi olmakta yarar vardır. Bu sayede daha çok nebat adı öğrenmek ve bitkiler hakkında da data sahibi olmak mümkündür. Kelime dağarcığını geliştirmek isteyen kişiler kelime oyunlarına ilgi duydukları için bu sorular ile sık sık karşılaşmaktadır. Bundan dolayı da web üstünden T ile başlamış olan bitkiler çoğunlukla araştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu