Yangın Kapısı İmalatı Meydana getiren Firmayız

Yangın Kapısı İmalatı Meydana getiren Firmayız

Yangın kapısı imalatı meydana getiren ve bu alanda lüzumlu başarıyı yakalayan firmalardan biri olduğumuzu biliyor musunuz?

Kaliteli ve gerektiğinde insanları en süratli şekilde tahliye eden kapılara haiz olmak için bizleri arayarak alışveriş yapabilirsiniz. Firmamızdan satın aldığınız kapıların tamamı internasyonal ve tse standartlarına uygun bulunduğunu buradan siz kıymetli müşterilerimize beyen etmek isteriz.

Yangın kapılarının üretim amacının tüm dünyada aynı maksat ile bulunduğunu doğrusu insanların can güvenliğini sağlamak bulunduğunu biliyoruz. Bu aşamada satın aldığınız kapıların yangın yönetmeliğine ve yangın dayanım sertifikasına haiz olması gerekmektedir. İstanbulda yangın kapısı imalatı için kurulan atölyemizde yangına 30,60,90,120,180 ve240 dakikaya kadar dayanan sertifikalı yangın kapılarını yapım ettiğimizi buradan sizlere bildirmek isteriz.

Yangın kapısı imalatı tesisimiz yardımıyla ürkü barlı ve duman sızdırmazlık üzelliklerine haiz kapılar yapım ederek sizleri maximum güvende tutmaktayız. Haydi sizde online satış mağazamızda alışveriş yaparak kendinizi ve sevdiklerinizi güvende tutabilirsiniz.

Üretimini yaptığımız kapılar

Camlı yangın kapısı

Ahşap yangın kapısı

Ürkü barlı yangın kapısı

Paslanmaz yangın kapısı

Sistem odası kapısı

Şaft kapağı

Teknik hacim kapısı

Yukarıda bahsi gecen yangın ve sistem osası kapılarının tamamı büyük bir üzver ile üretilerek yapılarınızda yerini almaktadır.

Sizlerde yangın kapılarımızdan kullanarak kendinizi güvende hiz edebilirsiniz Haydi derhal ara sende kazaçlı çık.

Sıhhatli Günler Diliyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.